medStyle Moda Medyczna

Od prawie dekady zaopatrujemy naszych Klientów w kolekcję butów zawodowych i wyjątkową odzież medyczną. MedStylova propozycja to połączenie wygody, bezpieczeństwa użytkowania i nowoczesnego designu.

MedStyle to kolekcja odzieży wykorzystująca nowatorskie rozwiązania zapewniające trwałość i komfort podczas pracy. Tworzymy modę medyczną od A do Zet. Wykorzystujemy kilkunastoletnie doświadczenie w branży, Wasze sugestie oraz obserwację Waszej pracy. Cały projekt to efekt zaangażowania kilkunastu osób. To perfekcyjne dopracowane detale. To wszystko plus szczypta medStylowej magii daje efekt w postaci wyjątkowych modeli.

Wyróżnij się wygodną, funkcjonalną odzieżą odszywaną z największą starannością. Wyróżnij się zaprojektowanymi przez naszą pracownię printami dedykowanymi specjalizacjom medycznym.

Modele odszyte z tkanin i dzianin z autorskimi printami. Najnowsza technologia druku zapewnia trwałość i intensywne kolory. Do nadruku wykorzystujemy tkaniny z gwarancją jakości, oddychalności i komfortu noszenia.
Oferta: https://futura-medstyle.pl/?product_cat=odziez-medyczna

Kolekcję odzieży uzupełniamy odpowiednio dobranym obuwiem zawodowym. medStylove buty medyczne posiadają odpowiednie certyfikaty oraz są zarejestrowane jako Wyrób Medyczny Klasy I.
Oferta: https://futura-medstyle.pl/?product_cat=obuwie-medyczne

Już wkrótce do propozycji handlowej zostaną włączone:
– wysokiej jakości środki do prania odzieży medycznej, gwarantujące usunięcie wirusów, grzybów i bakterii już w 40 stopniach,
– atrakcyjne akcesoria, które uzupełnią Twój medyczny look.

Nasi Partnerzy:
Odzież specjalistyczna dla służb mundurowych: https://gear4gov.com/
Maski ochronne Clean Space: https://www.iss-sklep.pl/

(0)