O firmie

Od prawie dekady zaopatrujemy naszych Klientów w kolekcję butów zawodowych i wyjątkową odzież medyczną. MedStylova oferta to połączenie wygody, bezpieczeństwa użytkowania i nowoczesnego designu.

MedStyle to kolekcja odzieży wykorzystująca nowatorskie rozwiązania zapewniające trwałość i komfort podczas pracy. Tworzymy modę medyczną od A do Zet, wykorzystując kilkunastoletnie doświadczenie w branży, Wasze sugestie, obserwację Waszej pracy. To wszystko plus szczypta medStylowej magii daje efekt w postaci wyjątkowych modeli.

Wyróżnij się wygodną, funkcjonalną odzieżą odszywaną z największą starannością. Wyróżnij się zaprojektowanymi przez naszą pracownię printami dedykowanymi specjalizacjom medycznym.

Modele odszyte z tkanin i dzianin z autorskimi printami. Najnowsza technologia druku zapewnia trwałość i intensywne kolory. Do nadruku wykorzystujemy tkaniny z gwarancją jakości, oddychalności i komfortu noszenia.

Kolekcję odzieży uzupełniamy odpowiednio dobranym obuwiem zawodowym. medStylove buty medyczne posiadają odpowiednie certyfikaty oraz są zarejestrowane jako Wyrób Medyczny Klasy I.