Kreatywna Moda Medyczna

O firmie

Wszystko zaczyna się od stóp!

Od prawie dekady zaopatrujemy naszych Klientów w kolekcję butów zawodowych i wyjątkową odzież medyczną. Nasza medStylova oferta to połączenie wygody, bezpieczeństwa użytkowania i nowoczesnego designu.

Odpowiednio dobrane buty do pracy to niezbędna profilaktyka zapobiegania chorobom zawodowym osób pracujących w pozycji stojącej. Jeśli chcesz uniknąć dolegliwości bólowych, deformacji ortopedycznych w obrębie stóp czy żylaków, zadbaj o dobrą kondycję Twoich nóg.

Kolekcja odzieży medycznej Futura Medstyle

Zapraszamy Was do świata dobrego designu i wysokiej jakości, do świata ubrań zgodnych z obowiązującymi normami dla odzieży zawodowej.

MedStyle to kolekcja odzieży wykorzystująca nowatorskie rozwiązania zapewniające trwałość i komfort podczas pracy. Tworzymy modę medyczną od A do Zet, wykorzystując kilkunastoletnie doświadczenie w branży, Wasze sugestie, obserwację Waszej pracy. To wszystko plus szczypta medStylowej magii daje efekt w postaci wyjątkowych modeli.

Wyróżnij się wygodną, funkcjonalną odzieżą odszywaną z największą starannością. Wyróżnij się zaprojektowanymi przez naszą pracownię printami.

Tworzymy autorskie kolekcje w trzech wariantach:

– ClassicDesign: klasyczna moda medyczna
Wszystkie ubrania powstają w zakładzie z 25 letnim doświadczeniem w projektowaniu oraz szyciu odzieży medycznej.  Pełny cykl produkcyjny: od pracowni projektowej, poprzez wzorcownię skończywszy na szwalni zapewnia wysoką jakość.
Kolekcja medyczna i kosmetyczna odszywana jest z tkanin odpornych na zużycie, z możliwością prania w wysokich temperaturach, tak aby zachować standardy czystości, ważnej w branży medycznej.

– MedDesign: medyczny casual look:
chcesz czuć się swobodnie i lekko, pracujesz aktywnie z pacjentami i potrzebujesz wygodnej odzieży, która sprawdzi się w każdych warunkach. Przygotowaliśmy dla Ciebie kolekcję odzieży z miękkich  dzianin i wysokiej jakości bawełny. Nasze modele zapewnią Ci pełną swobodę ruchów i komfort przez cały dzień.

ColorDesign
Modele odszyte z tkanin i dzianin z autorskimi printami. Najnowsza technologia druku zapewnia trwałość i intensywne kolory. Do nadruku wykorzystujemy tkaniny z gwarancją jakości, oddychalności i komfortu noszenia.
Zapraszamy do wspólnej graficznej kreacji!